סימבה יוגה

אנו נמצאים בעיצומה של תקופה מאתגרת ולא פשוטה. תקופה מלאת לחצים, חרדות ודאגות. היוגה מעניקה לכם כלים מעשיים המאפשרים להתמודד בצורה טובה יותר עם מצבי לחץ, קשיים, אתגרים ושינויים בחיי היום יום. שיעורי היוגה  עוזרים לנו להיות יותר שלווים, ממוקדים, עוצמתיים ושלמים עם עצמנו.
היי, שמי סימה (סימבה) אמיר, מדריכת יוגה כבר למעלה מ-15 שנה בכל הרמות לכל הגילאים. בסימבה יוגה אנו לומדים לשחרר את כל ההגנות ולהיות עם עצמנו בצורה עמוקה ומרפאת. ליוגה הרבה תועלות פיזיות ונפשיות: ברמה הפיזית יוגה מחזקת ומעצבת את הגוף, משפרת גמישות, סיבולת לב ריאה, חילוף חומרים ומפחיתה כאבים ומתחים. ברמה הנפשית יוגה מחברת אותנו לעוצמה ולשקט הפנימי שלנו ומאפשרת לנו להיות יותר רגועים ומאוזנים.
בסימבה יוגה אני מתאימה את התרגול ליכולת ולצרכים של כל אחד ואחת מכם ומציעה מגוון שיעורים ברמות שונות: יוגה רכה, יוגה טיפולית, יוגה לנשים, יוגה לפני לידה, יוגה אחרי נטאל, תזונה, אנטומיה, פיזיולוגיה שמאניזם ליבה ושיעורים למתקדמים.
בימים אלו אני שוקדת על הכנת קורס הכשרת מורים ליוגה וסדנאות שונות ומגוונות. אני מדריכה ומלווה את התלמידים שלי ותמיד מעודדת התפתחות אישית ושינוי. בשיעורים נלמד תנוחות, תנועות ופעולות, העוזרים לפתח מודעות גופנית ונפשית מעודנת יותר. התירגול הינו רך ואנרגטי ותורם להתפתחות והעצמה בריאותית בהיבטו הפיזי והרגשי גם יחד. הגוף מתחזק ומתגמש, השקט הנפשי מתעצם והחיים הופכים לרגועים וקלים יותר.